Kudy k nám

Cesta autem

Adresa je Hlavice 15, Všelibice.

GPS souřadnice, které Vás zavedou přímo na prostorné parkoviště: 50°37’57.0″N 14°55’52.6″E

Hromadnou dopravou

přes Mnichovo Hradiště
Vlakem či autobusem dojeďte do Mnichova Hradiště a dále místním autobusem z Mnichova Hradiště (z vlakového nádraží či z autobusové zastávky A na náměstí) směr Cetenov, Hrubý Lesnov, až do Hlavice (zastávka „křižovatka“ či „ves“).

přes Liberec, Český Dub
V Liberci nastoupíte do autobusu, který Vás doveze do Českého Dubu. Dále budete pokračovat místním autobusem Český Dub – Vápno až do zastávky Hlavice „křižovatka“ či „ves“.

Od odbočky z hlavní silnice (zastávky autobusu) projdete téměř celou obcí stále z kopce. Od místa, kde začne silnice stoupat, vás první asfaltová odbočka doprava dovede přímo k centru (30 m).

Dům Jógy v Hlavici snadno poznáte: Jsou to čtyři bíle omítnuté budovy se žlutým rámováním okolo oken a na rozích. Hlavní budova má balkón nad vchodem, naproti je budova čajovny s dřevěnou pavlačí a další dva domy jsou – budova s velkým sálem (prosklené dveře směrem k parkovišti) a obytný dům majitelů (se zimní zahradou).

Rozpis ubytování najdete na vstupních dveřích do hlavní budovy (pod balkónem).

Další možností je nasednout v Mnichově Hradišti na autobus směr Český Dub a vystoupit na zastávce „Všelibice – Vrtky“ (odtud cca 3 km pěšky po modré značce do Hlavice).

Procházka je to krásná, záleží ale počasí nebo na velikosti vašich zavazadel ;-).

V Hlavici je cesta k nám značená cedulkami.