O nás

Dům Jógy v Hlavici

je bývalá selská usedlost na okraji obce Hlavice, která se skládá z několika nově rekonstruovaných budov. V Hlavici žije něco málo přes 200 obyvatel a nachází se kousek od Českého Dubu v malebném Podještědí. Krajina kolem nás je hornatá s mnoha lesy a loukami. V zimě tu často zapadáme sněhem, takže jsou nejlepším dopravním prostředkem běžky, v létě si v blízkém lese můžete nasbírat borůvky a na podzim houby. Rozhodně zde nečekejte přelidněné turistické atrakce, ale spíš ticho a vesnický klid.

Dům Jógy
Hlavní dům se šesti pokoji, apartmánem, malým sálem, jídelnou a kuchyní

Kdybyste chtěli podniknout výlet za krásami Podještědí, Máchova kraje, Lužických či Jizerských hor nebo Českého ráje – od nás to máte co by kamenem dohodil. Strategické umístění Domu Jógy v Hlavici svědčí půldenním výletům po okolí, ale i kratším procházkám – třeba při objevování tajemných zákoutí zaniklých vesnic v bývalém vojenském prostoru Ralsko.

Jógové centrum v Hlavici

Dům Jógy využívají zejména skupiny se zájmem o alternativní životní styl, různé duchovní směry nebo jógoví cvičitelé. Je ovšem vhodný i pro individuální a rodinnou rekreaci. Veškeré dění zde probíhá v rodinném a přátelském duchu.

V areálu se nachází: pokoje k ubytování ve dvou budovách, kuchyň, jídelna s krbem, dva sály na programy a cvičení, čajovna a sauna (pro 4-6 osob).
Venku je k dispozici velký travnatý dvůr, pískoviště pro děti, ohniště a louka.

Jógové pobyty v Hlavici
Pobyt vám i vašim dětem mohou zpestřit naše milé kočky.

Podrobnější informace o ubytování, kapacitě, cvičebních sálech, vybavenosti, stravování a pronájmu prostor najdete ZDE.

Fotogalerie