Podrobnosti k programu

Jógové pobyty s dětmi
Letní dovolená s dětmi

V našem Programu najdete zajímavé jógové kurzy a akce, které pořádáme v průběhu celého roku, včetně základních informací o kurzu i kontakty na organizátory.

Některé jógové pobyty u nás pořádají externí organizátoři, jiné jsou organizované přímo Domem Jógy. Na naše pobytové akce s jógou se můžete přihlašovat v rezevačním systému – vyplníte základní údaje a zašlete zálohu ve výši 50 % z ceny akce na účet Domu Jógy v Hlavici (viz Obchodní podmínky v rezervačním systému). Pokud se chcete účastnit kurzu, u něhož je uveden organizátor, obracejte se, prosím, (s otázkami, přihlášením nebo platbou), přímo na něj/ni.

Přihlášky a rezervace

Všechny informace o pořádaných kurzech najdete nejen na stránce programu, ale i v našem rezervačním systému (kliknutím na tlačítko výše). V kalendáři stačí najít termín akce, resp. začátek kurzu, který je vyznačen tučně. Zvolíte termín a pod kalendářem se vám objeví název akce. Stačí na něj kliknout a zobrazí se informace o akci a rezervační formulář, který stačí jednoduše vyplnit.

V případě nejasností nebo dotazů týkajících se rezervace míst na akcích Domu Jógy v Hlavici klikněte v rezervačním systému na horní záložku „Jak rezervovat“, nebo se obraťte přímo na nás (info@joga-hlavice.cz).